Oтвoрeн кoнкурс зa десету гeнeрaциjу Mлaдих лидeрa у компанији „Delta Holding“

Драге колегинице и колеге, Delta Holding отворио конкурс за јубиларну 10. генерацију Младих лидера!

Млади лидери је програм који запошљава младе  економисте, технологе и инжењере без претходног радног искуства. Након процеса селекције, најбољи кандидати пролазе једногодишњи плаћени програм у различитим чланицама и секторима компаније Delta Holding и за то време упознају практичну страну бизниса, уз менторство искусних менаџера и у сарадњи са водећим светским компанијама и брендовима.

Овим поводом за све заинтересоване студенте економских усмерења запослени у Delta Holdingu и чланицама система организују online предавање под називом – После Економског факултета – корпорација?

Током предавања студенти ће сазнати шта их то чека уколико се након завршених студија запосле у струци, како изгледа један радни дан у финансијама и моћи да поставе сва она питања на која до сада нису добили одговор.

Предавање ће бити организовано на платформи Microsoft Teams, у уторак 14. септембра са почетком у 16 часова.

Сви заинтересовани могу да се пријаве за предавање попуњавањем упитника на ЛИНКУ!