Потписан Меморандум о пословној сарадњи са Српском асоцијацијом менаџера

У уторак, 20. октобра, Економски факултет Универзитета у Београду потписао је Меморандум о пословној сарадњи са Српском асоцијацијом менаџера.

Меморандум су потписали декан Економског факултета у Београду, проф. др Бранислав Боричић и извршна директорка САМ-а, Јелена Булатовић. Потписивању је присуствовао и проф. др Драган Лончар, продекан за сарадњу са привредом.

Обе стране договориле су се да ће заједнички организовати научно-стручна предавања и друге облике сарадње, како за потребе Факултета, тако и за потребе САМ-а и привреде у целини. Поред гостујућих предавања менаџера из српске привреде, САМ и Економски факултет реализоваће и заједничке радионице, формирање програма студентских пракси, менторских програма, програма запошљавања и слично. Такође, у оквиру ове сарадње, САМ и Економски факултет покренуће заједнички podcast у оквиру кога ће се студентима представљати најреномиранији чланови САМ-а.