Студенти Економског факултета у Београду другу годину за редом однели прво место на такмичењу “ CFA Research Challenge”

Case Study клуб Економског факултета у Београду освојио је локално такмичење  CFA Research Challenge. Тим чине Анђела Божиновић, Наталија Богдановић, Невена Ерић, Марко Колар и Исидора Вучковић. Студенте су предводили индустријски ментор Никола Марковић и академски ментор професор Драган Лончар.

Ово је друга година за редом од како постоји CFA Research Challenge Serbia, и другу годину за редом Економски факултет односи прво место.

Задатак је био да студенти представе  своје  решење за пословни проблем који је захтевао процену вредности акције компаније Галеника Фитофармација, с препоруком да ли акцију треба купити, продати или задржати.

Ово је четврта година како се студенти Економског факултета пласирају на ЕМЕА (Europe, Middle East and Africa)  финале где ће представљати Србију и Црну Гору, 1. Априла у Аману, Јордан.

Честитамо Анђели  Божиновић, Наталији  Богдановић, Невени  Ерић, Марку  Колар и Исидори Вучковић и желимо им успех у даљем току такмичења.