Студенти у финалу великог глобалног изазова „Make It Bright“

Компанија Japan Tobacco International (JTI) је почетком године покренула велики глобални изазов за студенте, Make It Bright, са циљем да перспективним младим студентима пружи прилику за нове изазове и професионални развој кроз шест месеци плаћене праксе у иностранствуЧланови Case Study Klubа Економског факултета, студенти Алекса Антић и Ирена Ремовић, освојили су прво место на регионалном такмичењу и тиме обезбедили пласман у глобално финале.

Задатак за студенте је био да представе своја решења за пословни проблем компаније JTI , који је укључивао стратегију за енергетски одрживe и еколошки одговоранe канцеларије. Велико финале одржано је у среду, 15. септембра путем Teams апликације.

Честитамо колегама на оствареном успеху и желимо им пуно успеха на глобалном такмичењу у октобру у Швајцарској!